Wybierz życie

logo_ak

Szanowni Państwo, jeśli ta akcja zakończy się powodzeniem a wierzę, że tak się stanie, będzie to wielki sukces zjednoczonej chrześcijańskiej Europy, dla której  obrona życia jest bezwzględnym i najważniejszym priorytetem. Mam na myśli inicjatywę ?Jeden z nas?, której celem jest doprowadzenie do zaprzestania finansowania z unijnych pieniędzy, tj. z naszych pieniędzy,  projektów związanych z niszczeniem ludzkich embrionów.

W całej Europie zebrano  już ponad milion podpisów, w samej Polsce nieco ponad 170 tysięcy. Akcja trwa do końca października. Miesiąc, to sporo czasu, aby w kraju, z którego wywodzi się wielki obrońca życia, bł. papież Jan Paweł II, zebrać jeszcze sto tysięcy podpisów. Nie oglądajmy się na innych. Informujmy wszystkich o tej wartościowej inicjatywie.  Pokażmy, że potrafimy się jednoczyć i wspólnie działać w dobrych dziełach. ?Jeden z nas?, jest właśnie takim dziełem.

Zachęcajmy wszystkich do złożenia podpisu za życiem. To prosta czynność. Wystarczy przejść na stronę , a następnie wypełnić bardzo prosty formularz . Prześlijmy przyjaciołom, znajomym adres naszej strony, bądź strony www.jedenznas.pl.

Nie zwlekaj ? poinformuj, i jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zagłosuj!

Halina SzydełkoPrezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

25 września 2013 r.