Zebranie Rady KIAK z uroczystym ogłoszeniem Św. Jana Pawła II Patronem Akcji Katolickiej w Polsce

W dniach 20-22 października 2017 r. w Warszawie odbędzie się posiedzenie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej. Będzie się ono składało z kilku części. Rozpocznie je piątkowe czuwanie modlitewne przed ustanowieniem Św. Jana Pawła II Patronem Akcji Katolickiej w Polsce. Główną częścią spotkania w sobotę 21 października 2017 roku będzie zebranie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, na które zostali zaproszeni wszyscy Kościelni Asystenci Diecezjalni oraz przedstawiciele Rady KIAK.

Nasze tegoroczne jesienne spotkanie zakończymy w niedzielę 22 października. Bogaty niedzielny dzień rozpoczniemy w Bazylice Archidiecezjalnej Św. Jana Chrzciciela uroczystą Mszą  Św. o godz. 11.00, podczas której nastąpi ogłoszenie Św. Jana Pawła II Patronem Akcji Katolickiej w Polsce, na którą to serdecznie zapraszamy szersze delegacje przedstawicieli Akcji Katolickiej ze wszystkich diecezji. Po Eucharystii przejdziemy do Centralnej Biblioteki Rolniczej gdzie, w Sali Odczytowej,  300 zaproszonych gości weźmie udział w ostatniej części konferencyjno ? artystycznej.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam i jednocześnie proszę o potwierdzenie swojego udziału w każdej części zaplanowanych spotkań Rady, w Biurze KIAK do dnia: 13.10.2017 r. Proszę nie zapomnieć przywieźć ze sobą Sztandary Akcji Katolickiej ? obecne i przedwojenne.

Króluj nam Chryste
Z wyrazami szacunku

Urszula Furtak, prezes KIAK