Zapraszamy na rekolekcje formacyjne Asystentów Diecezjalnych Akcji Katolickiej

Wzorem roku poprzedniego informujemy i serdecznie zapraszamy Diecezjalnych Asystentów Akcji Katolickiej na rekolekcje formacyjne. Rozpoczną się one już niebawem 5 listopada 2018 roku w Strachocinie, w Archidiecezji Przemyskiej. Potrwają od poniedziałku godz. 18.00, do obiadu w  czwartek 8 listopada. Poprowadzi je Ks. Prof. dr hab. Tadeusz Borutka, Asystent Diecezjalny Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej. W kolejnych dniach konferencje do zgromadzonych wygłoszą: Abp Józef Michalik, Abp Adam Szal oraz Biskup Mirosław Milewski.

Spotkanie rekolekcyjne stanie się również doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji, wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń. Nieustannie zapraszając do udziału informujemy, że można jeszcze dokonać swojego zgłoszenia, które przyjmuje p. Magdalena Zakroczymska, dyrektor biura KIAK: email: akwpl@ak.org.pl tel.: 785 13 85 85

Podczas rekolekcji zaplanowano również, zgodnie z Art. 62.4. Statutu Akcji Katolickiej spotkanie z Krajowym Asystentem Kościelnym Biskupem Mirosławem Milewskim.  Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

W imieniu Asystenta Krajowego Akcji Katolickiej,
Biskupa Mirosława Milewskiego
Urszula Furtak,
Prezes Akcji Katolickiej w Polsce