Zebranie Rady KIAK

W sobotę 03 lutego 2018 roku w Centrum Okopowa ? Caritas Polska, ul. Okopowa 55, w Warszawie odbędzie się zebranie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszam Kościelnych  Asystentów Diecezjalnych  oraz wszystkich przedstawicieli Rady KIAK. Nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie JE Biskup Mirosław Milewski, Krajowy Asystent Kościelny. Po niej rozpoczniemy zebranie Rady, wg programu załączonego w przesłanej imiennie korespondencji.

Przed ekranami monitorów i smartfonów zasiada codziennie wiele milionów użytkowników. Współtworzą oni różne treści, dyskutują i dzielą się informacją. Wśród nich jest także wielu ludzi Akcji Katolickiej. Aby rozwijać swoją wiedzę a socjal – media wykorzystać bardziej profesjonalnie ukazując liczne inicjatywy podejmowane w Kościele, gościem Rady KIAK będzie Pani dr hab. Monika Przybysz, wykładowca w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW.

Potwierdzenie udziału w zebraniu Rady i zgłoszenie noclegu proszę kierować mailowo na adres Biura KIAK do dnia: 20.01.2017r. Z uwagi na inny standard i charakter miejsca prosimy o przemyślane i terminowe zgłoszenia.

Trwają przygotowania do międzydiecezjalnych rekolekcji dla liderów AK, do udziału w których pragnę serdecznie już teraz zaprosić. Odbędą się one w czterech miastach w Polsce: w Zakopanem, Sobótce k. Wrocławia, Gnieźnie oraz Kodniu. Zachęcamy aby na spotkanie Rady przywieźć listy uczestników rekolekcji z Państwa diecezji. Rozważania rekolekcyjne dla wszystkich grup poprowadzi Ks. dr Sławomir Augustynowicz, Asystent Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam i jednocześnie proszę o terminowe potwierdzenie swojego udziału w zebraniu Rady.

Króluj nam Chryste!

Z wyrazami szacunku
Urszula Furtak, prezes KIAK