Zapraszamy na rekolekcje formacyjne Asystentów Diecezjalnych Akcji Katolickiej

Podobnie jak w poprzednich latach serdecznie zapraszamy Diecezjalnych Asystentów Akcji Katolickiej na rekolekcje formacyjne.

Odbędą się one w dniach 4-7 listopada 2019 roku w gmachu Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, ul. Panny Marii, 4 w Poznaniu. Początek godzina 19.00. Poprowadzi je ks. dr hab. Jan Bartoszek, Asystent Kościelny Akcji Katolickiej diecezji tarnowskiej. Z rekolekcyjną wspólnotą spotka się Abp. Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący KEP. W rekolekcjach uczestniczył będzie także Krajowy Asystent Kościelny Akcji Katolickiej.

Spotkanie rekolekcyjne jest szansą na kapłańskie umocnienie w wierze oraz zacieśnienie wzajemnych relacji Księży Asystentów. Zapraszając prosimy o formalne potwierdzenie swojego udziału w rekolekcjach do dnia 19 października br. Zgłoszenia prosimy kierować na adres biura KIAK: email: akwpl@ak.org.pl tel.: 785 13 85 85

Podczas rekolekcji zaplanowano również, spotkanie z Krajowym Asystentem Kościelnym Biskupem Mirosławem Milewskim.  Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

W imieniu Asystenta Krajowego Akcji Katolickiej,
Biskupa Mirosława Milewskiego

Urszula Furtak,
Prezes Akcji Katolickiej w Polsce