Zebranie Rady KIAK

W sobotę 24 października 2020 roku w Domu Formacyjnym, ul. Dewajtis 3 w Warszawie (Bielany), odbędzie się zebranie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszam Kościelnych Asystentów Diecezjalnych oraz wszystkich przedstawicieli Rady KIAK. Nasze spotkanie poprzedzi zaplanowana na godz. 09.00 konferencja ks. dr Pawła Jasiny SChr: „Chrystocentryzm jako droga odnowy państwa i Kościoła w nauczaniu kard. Augusta Hlonda”.

O godz. 10.00 odbędzie się Msza Św. której przewodniczyć będzie JE Biskup Mirosław Milewski, Krajowy Asystent Kościelny. Po niej rozpoczniemy zebranie Rady, wg programu załączonego
w przesłanej imiennie korespondencji. W ramach zebrania Rady zaplanowano również spotkanie Asystentów Diecezjalnych z Asystentem Krajowym.

 Potwierdzenie udziału w zebraniu Rady, zgłoszenie potrzebnego noclegu oraz niezbędnych posiłków proszę kierować mailowo na adres Biura KIAK do dnia: 14.10.2020 r.

 Podobnie jak Państwo z wielką troską śledzimy wiadomości dotyczące Covid-19. Ufamy, że nie przeszkodzą one jednak w możliwości przeprowadzenia naszego spotkania. Czynimy starania by było ono jak najbardziej bezpieczne.

 Króluj nam Chryste!

 Z wyrazami szacunku

Urszula Furtak, prezes KIAK