Prawda o człowieku

Dziś trzeba ukazać piękno i przypomnieć prawdę o stworzeniu człowieka. Coraz swobodniej bowiem zalewa nas zewsząd, przez różne ruchy i organizacje propagandowe, zmanipulowana prawda o człowieku. Uderza ona w podstawowe prawdy odrzucając jednocześnie wszelkie fakty naukowe. Promowane ideologie gender i LGBT zagrażają coraz bardziej naszym rodzinom. Manipulacja płcią człowieka prowadzi do jego degradacji i upadku. Celem wprowadzanych ideologii jest, tak jak to było w przypadku marksizmu, odrzucenie bożych wartości i zburzenie ładu tego świata. Każdy z nas z pewnością zauważył już takie oznaki.

Dlatego warto, by prawda o stworzeniu człowieka wybrzmiała na nowo. W pierwszej księdze Pisma Świętego w zwięzłym zapisie Księgi Rodzaju, znajdujemy słowa: ?Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz? stworzył mężczyznę i niewiastę? (Rdz 1,27).

Zachęcamy do przekazywania i promocji poprzez różne media załączonego plakatu. Znajdziemy go również na stronach internetowych Akcji Katolickiej w Polsce oraz Fundacji ?Słowo?.

Nie pozwólmy na zagubienie naszej młodzieży, brońmy godności człowieka i fundamentów naszej cywilizacji.

Urszula Furtak, prezes Akcji Katolickiej w Polsce
Jan Klawiter, prezes  Fundacji ?Słowo?

Materiały do pobrania w dużej rozdzielczości: POBIERZ ZE STRONY – RÓŻNE WIELKOŚCI


http://www.fundacjaslowo.pl/2020/06/baner-stworzyl-mezczyzne-i-niewiaste-materialy-do-pobrania/