Zebranie Rady KIAK.

W sobotę 08 lutego 2020 roku w Domu Formacyjnym, ul. Dewajtis 3 w Warszawie (Bielany), odbędzie się zebranie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszam Kościelnych  Asystentów Diecezjalnych  oraz wszystkich przedstawicieli Rady KIAK. Nasze spotkanie poprzedzi zaplanowany na godz. 10.00 wykład formacyjny: ?Proces beatyfikacyjny Sł. Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego?, który wygłosi  o. Gabriel Bartoszewski OFMCap, wicepostulator procesu beatyfikacyjnego kard. St. Wyszyńskiego.

O godz. 11.00 odbędzie  się Msza Św. której przewodniczyć będzie JE Biskup Mirosław Milewski, Krajowy Asystent Kościelny. Po niej rozpoczniemy zebranie Rady, wg programu załączonego
w przesłanej imiennie korespondencji. W ramach zebrania rady zaplanowano również spotkanie Asystentów Diecezjalnych  z Asystentem Krajowym.

Potwierdzenie udziału w zebraniu Rady, zgłoszenie potrzebnego noclegu oraz niezbędnych posiłków proszę kierować mailowo na adres Biura KIAK do dnia: 20.01.2020 r.

Podobnie jak w poprzednich latach trwają przygotowania do międzydiecezjalnych rekolekcji dla liderów AK, do udziału w których serdecznie już teraz zapraszam. Odbędą się one w dwóch miastach w Toruniu oraz Częstochowie. Tegoroczne rozważania rekolekcyjne dla każdej grupy poprowadzi Ks. prof. Tadeusz Borutka, Asystent Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko – Żywieckiej.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam i jednocześnie proszę o terminowe potwierdzenie swojego udziału w zebraniu Rady.

Króluj nam Chryste!

Z wyrazami szacunku
Urszula Furtak, prezes KIAK