Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej.  Zgłoszenia wykonawców.

Zarząd Akcji Katolickiej w Polsce, kontynuując swoją działalność patriotyczną serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”. Wzorem lat poprzednich Koncert odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, tym razem w sobotę 13.11.2021r. Na zgłaszania wykonawców, kierowane tylko przez Diecezjalne Instytuty Akcji Katolickiej oczekujemy do 30 września 2021r.

Inicjatywa Ogólnopolskiego Koncertu Pieśni Patriotycznej ponownie otrzymała Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TVTrwam, Polskie Radio oraz KAI. Głównym Sponsorem pozostaje PGNiG S.A. a całość Koncertu podobnie jak w ostatnich edycjach będzie nagrana i wyemitowana.

W załączeniu przekazujemy Regulamin Koncertu oraz kartę zgłoszeniową. Zgłoszenie należy przesłać – listownie na adres: Akcja Katolicka w Polsce, ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: akwpl@ak.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września 2021r. Do połowy października br. opublikujemy na stronie internetowej www.ak.org.pl listę Wykonawców Koncertu wraz z repertuarem.

Zapraszamy do współtworzenia tego pięknego Koncertu.

W imieniu Zarządu KIAK serdecznie zapraszam

Urszula Furtak
Prezes Akcji Katolickiej w Polsce

—————————
DO POBRANIA

REGULAMIN
[PDF] –  OKPP regulamin 2021.

KARTA ZGŁOSZENIA
[WORD] – OKPP karta zgłoszenia 2021

———————