Zapraszamy na Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej

Już w najbliższą sobotę 12 listopada o godz.11.00 zapraszamy na Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Podczas Koncertu wystąpią chóry, zespoły i soliści z szesnastu polskich diecezji. W pieśni patriotycznej zaprezentują się dzieci, młodzież i dorośli.

Pragniemy poinformować, że po raz kolejny Koncert zostanie nagrany i udostępniony w dniu następnym a link znajdzie się na stronie Akcji Katolickiej w Polsce. Na Koncert jest wstęp wolny, jednak na Sali Koncertowej ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkich Wykonawców i gości uprasza się o odświętny strój. Wykonawcy potwierdzają swoje przybycie w Biurze Koncertu, które zlokalizowane będzie na Zamku Królewskim przy Skarbcu.

Podobnie jak poprzednie edycje, tegoroczny Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej otrzymał Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TV TRWAM i Radio Maryja oraz Polskie Radio. Partnerem wspierającym Koncertu jest Fundacja PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza. Organizację Koncertu po raz kolejny wspiera również Fundacja ARP.

Serdecznie zapraszamy na to piękne patriotyczne wydarzenie wpisujące się w obchody 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski.

W imieniu Zarządu Akcji Katolickiej w Polsce
Urszula Furtak, prezes