Zebranie Rady KIAK w trybie online

W sobotę 12 lutego 2022 roku odbędzie się zebranie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej. Z uwagi na przyczyny zewnętrzne, w tym w szczególności na znacznie rozszerzający się stan epidemii Covid-19, uniemożliwiający obradowanie w trybie stacjonarnym, serdecznie zapraszam na spotkanie Rady Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, które odbędzie się w trybie online.

Link do naszego spotkania zostanie rozesłany z biura KIAK na Państwa adresy mailowe, na tydzień przed planowanym spotkaniem. Administrator spotkania będzie umożliwiał „dołączenie się” od godz. 09:30 w dniu spotkania.

Wielu z nas w ostatnim roku poznało narzędzia i możliwości spotkań online. Dlatego też, zwracam się z serdeczną prośbą, aby w Państwa diecezjach, wspólnie uzgodnić czy ktoś nie potrzebuje wsparcia w uzyskaniu połączenia online. Istnieje możliwość, aby przed jednym monitorem spotkały się dwie osoby (np. delegat i Asystent).

Bardzo proszę o zapoznanie się przed zebraniem Rady z przesłanymi na Państwa adresy dokumentami. Wdzięczni będziemy za zwrotnie przesłanie potwierdzenia udziału w zebraniu Rady online do dnia 08.02.2022 r. Ułatwi nam to przeprowadzenie zebrania. Z nadzieją, że ta nowa forma zebrania pozyska Państwa aprobatę, raz jeszcze serdecznie zapraszam.

Króluj nam Chryste!

Z wyrazami szacunku

Urszula Furtak, prezes KIAK