Zgłoszenia wykonawców na Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej

Zarząd Akcji Katolickiej w Polsce, kontynuując swoją działalność patriotyczną serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”. Wzorem lat poprzednich Koncert odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, tym razem w sobotę 12.11.2022r. Na zgłaszania wykonawców, kierowane tylko przez Diecezjalne Instytuty Akcji Katolickiej oczekujemy do 30 września 2022r.

Inicjatywa Ogólnopolskiego Koncertu Pieśni Patriotycznej ponownie otrzymała Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TVTrwam, Radio Maryja oraz Polskie Radio. Organizację Koncertu wspiera Fundacja PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza oraz Fundacja ARP. Całość Koncertu podobnie jak w poprzednich edycjach będzie nagrana i wyemitowana.

Poniżej regulamin Koncertu oraz karta zgłoszeniowa, które  zostały przekazane również na skrzynki mailowe Prezesów DIAK. Kartę zgłoszenia należy przesłać – listownie na adres: Akcja Katolicka w Polsce, ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa, lub pocztą elektroniczną (skan) na adres: akwpl@ak.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września 2022r. DIAK może przekazać tylko jedno zgłoszenie. Decyduje kolejność zgłoszeń. W Koncercie wystąpi piętnastu wykonawców, w tym chóry, zespoły i soliści. Do 10 października br. opublikujemy na stronie internetowej www.ak.org.pl listę Wykonawców Koncertu wraz z repertuarem.

Zapraszamy do współtworzenia tego pięknego Koncertu.

W imieniu Zarządu KIAK serdecznie zapraszam
Urszula Furtak,
Prezes Akcji Katolickiej w Polsce

OKPP regulamin 2022

OKPP karta zgłoszenia 2022