Niebawem rekolekcje dla Asystentów Diecezjalnych Akcji Katolickiej

W dniach od 13 do 15 lutego 2023 roku w Szklarskiej Porębie, w Domu na Białej Dolinie – Domu rekolekcyjnym Diecezji Legnickiej przy ul. Wolności 11, odbędą się rekolekcje dla Księży Asystentów Diecezjalnych Akcji Katolickiej. Rozważania rekolekcyjne poprowadzi Biskup Ignacy Dec, Biskup Senior Diecezji Świdnickiej.

W imieniu Jego Ekscelencji Księdza Bp. Marka Mendyka, Asystenta Krajowego Akcji Katolickiej, serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży Asystentów Akcji Katolickiej, do udziału w tym wyjątkowym rekolekcyjnym czasie zatrzymania i budowania wzajemnych relacji.

Rozpoczęcie rekolekcji nastąpi w poniedziałek 13 lutego, nabożeństwem o godz. 15.00 a zakończenie w środę 15 lutego obiadem. Zgłoszenia do 10 lutego 2023 r. przyjmuje ks. prof. Jan Klinkowski, Asystent Diecezjalny Akcji Katolickiej Diecezji Legnickiej – e-mail: jon.klinkowski@wp.pl

Szczegółowy program rekolekcji wraz z informacją dotyczącą zapisów został rozesłany na skrzynki mailowe z Biura Akcji Katolickiej w Polsce.

Niezmiernie się radując z kontynuacji spotkań rekolekcyjnych dla Asystentów Diecezjalnych Akcji Katolickiej przyłączam się do zaproszenia, zachęcając do podjęcia rekolekcyjnego trudu.

U. Furtak,
prezes Akcji Katolickiej w Polsce