Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej. Zgłoszenia wykonawców.

Zarząd Akcji Katolickiej w Polsce, podobnie jak w latach poprzednich kontynuuje krzewienie działalności patriotycznej, tym samym serdecznie zaprasza już po raz ósmy do udziału w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”. Wzorem lat poprzednich Koncert odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, tym razem w niedzielę 12.11.2023 r.

Inicjatywa Ogólnopolskiego Koncertu Pieśni Patriotycznej ponownie otrzymała Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TV TRWAM, Radio Maryja i Polskie Radio. Koncert wspiera Fundacja ARP.

Na zgłaszania wykonawców, kierowane tylko przez Diecezjalne Instytuty Akcji Katolickiej oczekujemy do 30 września 2023r. W załączeniu przekazujemy Regulamin Koncertu oraz kartę zgłoszeniową. Zgłoszenie należy przesłać – listownie na adres: Akcja Katolicka w Polsce, ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: akwpl@ak.org.pl. Do połowy października br. opublikujemy na stronie internetowej www.ak.org.pl listę Wykonawców Koncertu wraz z repertuarem.

Zapraszamy do współtworzenia tego pięknego Koncertu.

W imieniu Zarządu KIAK serdecznie zapraszam
Urszula Furtak
Prezes Akcji Katolickiej w Polsce


OKPP regulamin 2023

OKPP karta zgłoszenia 2023