Zapraszamy na Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej

Już niebawem w niedzielę 12 listopada o godz.11.00 zapraszamy na VIII Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Podczas Koncertu wystąpią chóry, zespoły i soliści z szesnastu polskich diecezji. W pieśni patriotycznej zaprezentują się dzieci, młodzież i dorośli.

 

Pragniemy poinformować, że po raz kolejny Koncert zostanie nagrany i udostępniony w dniu następnym a link znajdzie się na stronie Akcji Katolickiej w Polsce. Na Koncert jest wstęp wolny, jednak na Sali Koncertowej ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkich Wykonawców i gości uprasza się o odświętny strój.  Wykonawcy potwierdzają swoje przybycie w Biurze Koncertu, które zlokalizowane będzie na Zamku Królewskim przy Skarbcu.

 

Podobnie jak poprzednie edycje, tegoroczny Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej otrzymał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TV TRWAM i Radio Maryja. Głównym Sponsorem Koncertu jest Orlen S.A. Organizację Koncertu po raz kolejny wspiera również Fundacja ARP.

 

Serdecznie zapraszamy na to piękne patriotyczne wydarzenie wpisujące się w obchody 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski.

 

W imieniu Zarządu Akcji Katolickiej w Polsce
Urszula Furtak, prezes