Progr. duszpasterski – 2017-2019: „DUCH, KTÓRY UMACNIA MIŁOŚĆ”. 2018/2019 – „W MOCY BOŻEGO DUCHA". "Akcja Katolicka szkołą wiary, świętości i apostolstwa”.

Rekolekcje w Kęszycy Leśnej w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne dla Akcji Katolickiej oraz sympatyków.

Zasadniczym zadaniem pierwszego roku realizacji 2017/2018 nowego dwuletniego Programu duszpasterskiego Kościoła w naszym kraju, jest odkrywanie osoby Ducha Świętego oraz Jego darów. Podczas naszych rekolekcji wielkopostnych w szerszy sposób spróbujmy zgłębić ujęcie darów otrzymanych w sakramencie bierzmowania, poprzez który zostaliśmy obdarowani i uzdolnieni do podjęcia misji. Misji, która tak głęboko jest wpisana w istotę działalności Akcji Katolickiej. Dlatego też serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zaplanowanych rekolekcjach, by nimi wzmocnieni na nowo odczytać moc wlaną nam przez Ducha Świętego w podejmowaniu dzieł apostolskich.

Odbędą się one w dniach 23-25.03.2018, w Diecezjalnym Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym, Lubuski „NAZARET” w Kęszycy Leśnej na Ziemi Międzyrzeckiej. Poprowadzi je Ks. dr Jan Bartoszek, Asystent Kościelny Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Zgłoszenia przyjmuje Ryszard Furtak, e-mail: rfurtak1@wp.pl , tel. 694 454 454. Przyjdź Duchu Święty i odnów w nas wszystkich sakrament umocnienia chrześcijańskiego, pomóż przyjąć i żyć Twoimi darami, pozwól „wypłynąć na głębię” (Łl 5,4).

Urszula Furtak,
prezes Akcji Katolickiej

2018.03.08

patrz – program rekolekcji

PDF – Program_rekolekcji_ak2018