Duchowe pielgrzymowanie na Jasną Górę

Z radością pragniemy poinformować, szczególne członków naszego stowarzyszenia, którzy z różnych przyczyn losowych nie będą mogli uczestniczyć w XXIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akcji Katolickiej na Jasną Górę, że za pośrednictwem mediów: Radia Jasna Góra, Radia Maryja oraz Telewizji „Trwam”, będą mogli wyrazić duchową łączność z pielgrzymującymi do Tronu Królowej Polski pątnikami Akcji Katolickiej.

Zapraszamy serdecznie do duchowej łączności w godzinie Apelu Jasnogórskiego w dniu 8. czerwca o godz. 21:00. Zjednoczeni na modlitwie za pośrednictwem Radia Jasna Góra, Radia Maryja i Telewizji „Trwam”, wyrazimy swoją gotowość czuwania z Maryją w pełnieniu służby Bogu i Ojczyźnie.

Jednocześnie informujemy, że celebrowana w sobotę 9. czerwca o godz. 13:00 na Szczycie Jasnogórskim Eucharystia, transmitowana będzie przez Radio Jasna Góra, na 100.6 FM. Członkowie Akcji Katolickiej za pośrednictwem Internetu będą mogli uczestniczyć we Mszy świętej, której przewodniczyć będzie J. E. Biskup Stefan Regmunt. Transmisja dostępna na: www.radiojasnagora.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją z pielgrzymki na profilu Akcji Katolickiej w Polsce na portalu społecznościowym Facebook.

Artur Dąbrowski
rzecznik prasowy KIAK